Riococo_Logo1

Riococo_slab1RIOCOCO YETİŞTİRME ORTAMI

Tek bölgeden toplanan ve üstün kaliteli Hindistan Cevizi liflerinden üretilen RIOCOCO yetiştirme ortamları, benzersiz homojenliği ile özellikle ilk beslemede benzerlerinden ayrılır. Verim ve kaliteyi sürekli olarak üst düzeyde tutan bu organik malzeme en düşük çevresel etki yarattığından çevre dostu bir üründür. Ürünlerin tamamı (plastik torbaları hariç) geri dönüşümlüdür.

Üretim amaçlı kullanım sona erdiğinde peyzaj veya dolgu malzemesi olarak,killi veya ağır bünyeli topraklarda toprak yapısını düzeltmek için kullanılabilir. Bu açıdan taş yünü ve perlitten olumlu olarak ayrılır, üstünlük sağlar. Yetiştiricinin olası hatalarını diğer yetiştirme ortamlarına göre daha fazla telafi eder. Yüksek lignin ve selüloz içeriği sayesinde dayanıklıdır ve paketlendiğinde hastalık taşımaz. Torf içermediğinden homojen yapı kalitesi yüksektir.

Hindistan Cevizi lifi içindeki organik bileşenlerin varlığı kök gelişimini teşvik edip bitki hastalıklarına karşı doğal direnç sağlar. Yüksek su tutma kapasitesi, özellikle yaz üretimi yapılan yüksek sıcaklığa maruz kalan seralarda bir tampon vazifesi görür ve yüksek mahsül talebini karşılar.

Riococo yetiştirme ortamı ürünleri Domates, Salatalık, Patlıcan, Biber, Kabak, Çilek, Kavun, Karanfil, Gül, Gerbera, Jibsofila, Rüzgar Çanı, Krizantem gibi geniş bir ürün yelpazesinde kullanılmakta ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. Ayrıca 6 farklı karışımı ve iki değişik hacmi ile hem yaz hem de kış mevsimi şartlarına uyum sağlar.

RIOCOCO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

AKAS TARIM kendi seralarında salkım domates yetiştiriciliğinde kullandığı bitki yataklarının kalitesinden memnun kaldığından Riococo Türkiye Distribütörü olmayı tercih etmiştir. Burada temel amaç iyi bir ürünü güvenli bir hizmetle kullanıcıya ulaştırmaktır. Riococo Türkiye Distribütörü olarak Akas Tarım tüm seracıların yüksek kaliteli bitki yatağı kullanmasına destek vermektedir.

KOKOPİT – RIOCOCO SİPARİŞ TESLİM SÜRESİ 2 AY!

Daha iyi verim, daha düşük besleme tüketimi, daha kaliteli ürün için RIOCOCO yetiştirme ortamı kullanmaya karar verdiğinizde siparişlerinizi iki ay civarında seyreden üretim ve nakliye sürecini göz önünde bulundurarak oluşturmanızı öneririz. Sipariş için ihtiyacınız olan ürün çeşidine karar vermek üzere bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için:
+90 212 999 86 36
info@semayakas.com


Kokopit_Slab_3Riococo web sitesine www.riococo.com adresinden erişebilirsiniz.

Riococo kokopit kullanım klavuzuna erişmek için tıklayınız.

Yorumlar kapatıldı.